درباره ما

مهندسین مشاور فالیزان نامیست متکی به سابقه ی سی ساله و درخشان در حوزه ی مطالعات، طراحی ونظارت پروژه های گوناگون
زمینه فعالیت مهندسین مشاور فالیزان در رشته معماری و در تخصص های ذیل به تائید معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری رسیده است :
پایه یک تخصص ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری، صنعتی و نظامی
پایه دو تخصص ساختمان های آموزشی، ورزشی، بهداشتی و درمانی
پایه سه راهسازی
محدوده خدمات شرکت مهندسین مشاور فالیزان شامل مطالعات مراحل شناخت توجیهی، طرح تفضیلی، تهیه مشخصات فنی و قراردادی و اسناد مناقصه و نظارت عالیه و کارگاهی میباشد که تا مراحل راه اندازی و بهره برداری، طرح ها را تحت پوشش قرار میدهد.
بارزترین مشخصه شرکت مهندسین مشاور فالیزان ابتکار در چیدمان تیم های مهندسی و الزام حضور مهندس جوان در جوار مهندسین با بیش از بیست سال سابقه در کلیه ی رشته ها میباشد که این امر پکیج کیفیت، نوآوری، تجربه، علم و مدرن گرایی را تواما در پروژه القا مینماید

آنچه که ما انجام می دهیم

شرکت مهندسین مشاور فالیزان از سال 1372 فعالیت خود را در زمینه مطالعات، طراحی پروژه های صنعتی، مسکونی،معماری، شهرسازی،معماری داخلی، سازه تاسیسات زیربنایی و…. آغاز نموده است وبا همکاری گروهی مهندسین و متخصصان مجرب رشته های مختلف با بهره گیری از متدها و تکنولوژی روز، این مهم در در حیطه اساسنامه شرکت، تا به امروز به انجام رسانیده است.
این شرکت همچنین دارای عضویت جامعه مهندسان مشاور ایران و شرکت سرمایه گذاری مهندسان ایران و دارنده گواهینامه های مدیریت کیفیت ISO9001-2000 , IQNET میباشد.
زمینه فعالیت :
ارائه خدمات مشاوره، طراحی و نظارت کارگاهی و نظارت عالیه
گواهینامه ها :
-گواهینامه صلاحیت خدمات مشاوره از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور
-گواهینامه عضویت از جامعه مهندسان مشاور ایران
-گواهینامه مدیریت کیفیت ISO9001-2000
-گواهینامه بین المللی IQNET از کشور آلمان